Leżaki i leżanki ogrodowe, czyli leniwy wypoczynek w ogrodzie

Ogród oraz taras jest idealnym miejscem na relaks i odpoczynek. Takie spędzanie czasu wśród zieleni, na świeżym powietrzu, jest zupełnie innym doświadczeniem niż wypoczynek w czterech ścianach. Aby wykorzystać możliwości, jakie daje nam ogród oraz taras, dobrze jest zaopatrzyć się w leżaki oraz leżanki ogrodowe.
Leżaki i leżanki ogrodowe dostępne są w bardzo wielu wersjach. Różnią się jednak użytym materiałem, funkcjonalnością oraz designem. Dzisiejszy bardzo szeroki asortyment sklepów nie ułatwia nam wyboru. Zatem jaki leżak bądź leżankę wybrać, aby spełniał on nasze oczekiwania?

Najlepszy wybór to technorattan!

Technorattan to tworzywo sztuczne, które przypomina naturalną plecionkę. Wszystkie meble ogrodowe z tego materiału są stosunkowo lekkie, a przy tym charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Ich największą zaletą zdecydowanie jest odporność na skrajne temperatury, więc nawet zimą mogą być przechowywane na dworze, chociaż taki sposób przechowywanie nie jest do końca zalecany przez producentów, jeżeli zależy nam na trwałości mebli. Nie blakną one także pod wpływem słońca ani nie wymagają impregnacji, a do ich mycia wystarczy jedynie ciepła woda z dodatkiem detergentu.

 

Post Author: admin